Hakkımızda

Bursa Ehliyet Sürücü Kursları

Bursa Ehliyet Sürücü Kursu

Direksiyon Eğitimi

Profesyonel uzman direksiyon eğitmenlerimiz ile sizleri eğitip trafikte kendi arabanızı kullanır bir hale getiriyoruz.

2000+ Sürücü Referansı

Türkan Polat sürücü kursu olarak 15 yıllık tecrübe ve 2000+ üzeri kursiyerimiz ile kaliteli eğitim ve kusursuz hizmet için buradayız.

Kişiye Özel Direksiyon Eğitimi

Ehliyetiniz var ama araç kullanmak için özel direksiyon dersi almak mı istiyorsunuz Türkan Polat sürücü kursunda özel direksiyon eğitimi verilir.

İşinizi Şansa Bırakmayın

Uzman eğitim anlayışımız ile siz değerli öğrencilerimizi kısa sürede eğitip ehliyet almanız için yardımcı oluyoruz.

Sadece Araç Kullanmak Değil

Şoförlük sadece araç kullanmak değil trafik kurallarını levhalarını bilmek ve motor ilkyardım konusunda eğitim sahibi olmaktır.

Kaliteli Eğitim Şart

Ehliyet sınavı için kaliteli eğitim şart uzman kadromuz ve yeni araçlarımız ile sizlere bu eğitimi verip ehliyet almanıza için yardımcı oluyoruz.

Bursa Ehliyet Sürücü Kursları

Yorumlar

Hasan Türkoğlu

Mühendis

Emine Şen

Ev Hanımı

Cem Kılıç

Öğrenci
Bursa Ehliyet Sürücü Kursları

Bursa Ehliyet Sürücü Kursları

Duyurular

Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursiyerleri Sınavları (MTSKS) soruları, işitme engelli adaylar için işaret diline çevrilecek.

1 Ocak 2016’dan itibaren yürürlüğe giren yönetmelikle 15 TL karşılığında değiştirilebilecek ve üstelik uluslararası statü kazanarak yurt dışına çıkarken araç kullanmak için alınması gereken beynelmilel ehliyet almaya da gerek kalmayacak.

1 Ocak 2016’dan itibaren ilk defa ehliyet alacakların gireceği direksiyon sınavlarında, kullandıkları aracın teknik özelliklerini bilmeyen sürücü adayları başarısız sayılacak.

İçişleri Bakanlığı 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren değiştirilecek yeni ehliyetler için 15 lira fiyat belirlerken, yeni ehliyetler uluslararası standartlara sahip olacağı için yıllık 415 lira alınan ‘uluslararası sürücü belgesine ihtiyaç kalmayacak. Bu da Yunanistan’a araçla gidecekler Türkler için 400 liralık avantaj sağlayacak.